вул. Грицюка, 13 с. Руде Село, Володарський р-н, Київська обл., 09342 | вул. Щепкіна, буд. 15А, м. Здолбунів, Рівненська обл.,35705
Пн - Пт 8:30- 17:30
Розробка ґрунтів та будівництво водозахисних споруд

Проектування, організація та проведення водозахисних заходів. Комплекс робіт направлений на розробку, ущільнення, переміщення ґрунтів та рекультивацію сміттєзвалищ.

Цифри, які говорять самі за себе

10
продуктивних років на ринку
25
постійних замовників
60
кваліфікованих працівників в штаті
45
одиниць власної техніки
320
успішно виконаних проектів

Виконуємо широкий спектр послуг

Будівництво та ремонт водозахисних споруд

Ліквідуємо аварійні ділянки та створимо безпечні системи для захисту від затоплення.Спрямування водних потоків річок

Проведемо необхідні заходи щодо впорядкування русел річки.

Поглиблення водойм та укріплення берегів

Допоможемо покращити стійкість берегів, захистити їх від розмиву та замулення.

Очищення водойм

Продовжимо термін «життя» водойми, звільнивши її від мулу, гнилих решток та кореневих систем рослин.

Рекультивація або захоронення сміттєзвалищ

Ліквідуємо несанкціоноване сміттєзвалище, що значно покращить привабливість та санітарний стан населеного пункту.

Влаштування організованих сміттєзвалищ

Забезпечимо захист навколишнього середовища, ґрунтів, підземних і поверхневих вод, з урахуванням санітарних вимог.

Розробка і риття котлованів та траншей

Створимо максимально міцні та стійкі споруди, провівши комплекс дій по розробці, розподілу, ущільненню і переміщенню ґрунту.

За 2020 рік ми

Рекультивували 8 сміттєзвалищ
Розчистили береги річок Роська та Молочна (Тетіївський район)
Облаштували дамбу (Ружинський район)
Розчистили 30 водойм

Нам важлива думка кожного замовника

Майструк Сергій Петрович
ФГ «Стадниця Агро»
Наша фірма співпрацює з компанією «Меридіан» не один рік. В останній раз співробітники компанії створювали котлован для водойми. Хочемо зазначити, що роботи компанією «Меридіан» були виконані з належною якістю. Підрядник жодного разу не відступився від термінів договору. Компанія «Меридіан» має висококваліфіковані кадри та сучасну спецтехніку, що є чинниками гарно виконаних робіт.
Гончарук Федір Філімонович
Директор «Дібрівка агросервіс СТОВ»
При захороненні сміттєзвалища нашою справою було знайти відповідального виконавця, що зможе організувати весь процес. І ми не помилилися, звернувшись в компанію «Меридіан». Роботи були швидко організовані та надійно виконані. Працівники та техніка завжди в роботі в оговорений час: без запізнень та без простоїв. Для отримання найвищих результатів, рекомендуємо співпрацювати з ТОВ «Меридіан».
Степаненко Лариса Анатоліївна
Голова Кашперівської сільської ради (Тетіївський район)
Висловлюємо подяку ТОВ «Меридіан» за проведення рекультивації сміттєзвалища на території села. Дякуємо за відмінну підготовку спеціалістів та досвід, який ви застосовуєте у своїй роботі для створення належної організації праці. Це вагомий внесок у покращення благоустрою населеного пункту. Готові до плідної співпраці й надалі.
Фармагей Володимир Володимирович
Голова Дібрівської сільської ради (Тетіївський район)
Компанія «Меридіан» виконувала роботи по захороненню сміттєзвалища. Оцінюючи їх роботу, можу повідомити: компанія «Меридіан» має неабиякий досвід, команду підготовлених спеціалістів, сучасну техніку, що в комплексі дає найкращий результат. Приємно працювати з людьми, які знаються на своїй справі. В подальшому готові знову співпрацювати з компанією «Меридіан».
Ганецький Євгеній Степанович
Голова Завадівської сільської ради (Володарський район)
Компанією «Меридіан» було проведено комплекс заходів захисту від підтоплення і затоплення села Завадівка, а саме будівництво гідроспоруди для стічних польових вод. До виконання поставленої задачі компанія підійшла відповідально та ефективно провела всі необхідні роботи. Задоволені результатом та рекомендуємо співпрацювати з компанією «Меридіан».
Роїк Олег Іванович
Голова П’ятигірської сільської ради (Тетіївський район)
З метою захисту від підтоплення села П’ятигори, компанія «Меридіан» провела комплекс робіт по відновленню і підтриманню сприятливого гідрологічного режиму річки Молочна. Заходи щодо захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь на території села П’ятигори були проведені оперативно. Завдяки досвіду ТОВ «Меридіан» і використанню перевірених методів, поставлене завдання перед компанією, було виконане якісно та з довготривалим результатом.
Сидорчук Юрій Іванович
Голова Стадницької сільської ради (Тетіївський район)
Щоб отримати бажаний результат, варто лише співпрацювати з професіоналами. Компанія «Меридіан» не підвела нас в цьому. Компанією були виконанні роботи з розчищення території та корчування пнів. Маючи власні екскаватори, роботи були виконані без додаткових зусиль. Результатом задоволені.
Самозван Віталій Дмитрович
Голова Денехівської сільської ради (Тетіївський район)
У нас постало нагальне питання захоронення сміттєзвалища розташованого в селі. Робота полягала в складній організації всіх процесів, та це не про компанію «Меридіан». Професіонали своєї справи, маючи досвід виконання таких робіт, провели захоронення стихійного сміттєзвалища в короткі терміни, і саме головне якісно. Додатково компанією були проведенні роботи, щодо організації території під нове сміттєзвалище. Результат буде радувати нас ще не один рік.

Цікавить ціна, є запитання, бажаєте зробити замовлення?

З Вами зв’яжеться наш менеджер і проконсультує Вас
вул. Грицюка, 13 с. Руде Село, Володарський р-н, Київська обл., 09342 | вул. Щепкіна, буд. 15А, м. Здолбунів, Рівненська обл.,35705
Підпишіться на новини