вул. Грицюка, 13 с. Руде Село, Володарський р-н, Київська обл., 09342 | вул. Щепкіна, буд. 15А, м. Здолбунів, Рівненська обл.,35705
Пн - Пт 8:30- 17:30

Ремонт доріг повітряно-струменевим методом

Оперативне проведення ремонту ям та тріщин на дорогах однією установкою.

Цифри, які говорять самі за себе

10
продуктивних років на ринку
25
постійних замовників
60
кваліфікованих працівників в штаті
45
одиниць власної техніки
320
успішно виконаних проектів

Економія на 1м² близько 100грн На 20% дешевше традиційного ремонту

Проводимо ремонт без розлому дорожнього полотна, тим самим не збільшуючи ремонтовану площу.
Відновлюємо від 120 до 200 м² ушкоджених ділянок за одну робочу зміну однією установкою.
Розпочинаємо роботи при температурі +5°С, так як суміш не охолоджується під час транспортування, її розігріває сама установка.
Відразу відновлюємо транспортний рух, так як матеріали швидко щеплюються.

Етапи ремонту повітряно-струменевим методом

ПРОДУВКА СТИСНЕНИМ ПОВІТРЯМ

Підготовка та ретельна продувка ремонтованої поверхні.

ЗМАЩЕННЯ ЕМУЛЬСІЄЮ

Змащення модифікованою емульсією ям та тріщин, яка щеплює суміш з асфальтом.

ЗАПОВНЕННЯ СУМІШШЮ

Заповнення ділянки сумішшю щебеню та емульсії для створення міцного покриття.

БРОНЮВАННЯ ЩЕБЕНЕМ

Подача сухого щебеню для захисту автомобілів від забруднення емульсією.

Лише за 2020 рік даним методом було відремонтовано 50 000м² дороги

Франчук Олексій Іванович
Депутат міської ради Тетіївської об'єднаної громади
Щороку як депутат звертаюся з депутатським зверненням до Київської ОДА з приводу ремонту дороги. Мова йде про відтинок шляху, що йде від траси державного значення "Київ - Липовець" до дороги зі Скибинець на Черепин. Цьогоріч дороги відремонтували в передбачені тендером терміни. Роботи виконало ТОВ "Меридіан" (керівник Є.С. Цісельська). Зокрема, проведено ямковий ремонт, прогрейдеровано обочину та очищено лісові насадження біля проїжджої частини. Найближчим часом проведуть розмітку пішохідних переходів на відповідних ділянках дороги.
Тож скибинчани щиро вдячні Євдокії Савеліївні Цісельській та товариству "Меридіан" за виконану роботу.
Повар Валерій Павлович
Директор ДП «Житомирський облавтодор»
Компанія «Меридіан» провела ремонт автомобільних доріг повітряно-струменевим методом. Хочемо зазначити, що роботи були виконані в повному обсязі згідно з термінами договору, державними нормами та з урахуванням наших побажань. У процесі виконання робіт компанією «Меридіан» були використані якісні матеріали та сучасні технології. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю і готові залучати компанію «Меридіан» для реалізації наступних дорожньо-будівельних проектів.
Поліщук Ігор Петрович
Директор КП «Благоустрій»
Вперше компанією «Меридіан» було запропоновано провести ремонт дорожнього полотна новітнім методом – повітряно-струменевим. Ми й раніше співпрацювали з цією компанією, тому дали згоду провести ремонт за новою технологією і були приємно вражені. Це в першу чергу дозволило зекономити: одна машина виконала всі роботи без додаткової спецтехніки та вивезення старого асфальту. Замовляли дану установку вже не один раз і результатом задоволені.
Самозван Віталій Дмитрович
Голова Денехівської сільської ради (Тетіївський район)
Ми довго шукали надійного підрядника і зупинили свій вибір на компанії «Меридіан». Після виїзду співробітника на об’єкт, були запропоновані варіанти ремонту дороги. Ознайомившись з перевагами, ми вибрали ремонт повітряно-струменевим методом. Так швидко ми ще не ремонтували дорожнє полотно, а головне якісно. Методика нас вразила. Особливо була відчутна різниця в ціні, в порівняні з традиційним ремонтом, який застосовували раніше. Будемо співпрацювати й надалі.
Слобідський Юрій Васильович
Голова Володарської селищної ради
Завжди поставало питання ремонту саме тріщин в дорожньому полотні, оскільки їх вирізання призводить до збільшення ремонтованої площі, що в свою чергу збільшує витрати. Звернувшись до компанії «Меридіан» було вирішено провести ремонт дороги струменевим методом. Результат нас повністю задовольнив: якісно виконані роботи та знижений рівень витрат.
Гончарук Федір Філімонович
Директор «Дібрівка агросервіс СТОВ»
Про повітряно-струменевий метод ремонту доріг ми дізнались від компанії «Меридіан» Дуже ефективна технологія: одна одиниця техніки виконала весь ланцюжок робіт від очищення полотна до покриття асфальтобетоном. Ще один плюс – через 10 хвилин по відремонтованій ділянці вже може їхати транспорт. Результатом виконаних робіт повністю задоволені.

Цікавить ціна, є запитання, бажаєте зробити замовлення?

З Вами зв’яжеться наш менеджер і проконсультує Вас
вул. Грицюка, 13 с. Руде Село, Володарський р-н, Київська обл., 09342 | вул. Щепкіна, буд. 15А, м. Здолбунів, Рівненська обл.,35705
Підпишіться на новини