вул. Грицюка, 13 с. Руде Село, Володарський р-н, Київська обл., 09342 | вул. Щепкіна, буд. 15А, м. Здолбунів, Рівненська обл.,35705
Пн - Пт 8:30- 17:30
Вантажні перевезення сипучих матеріалів та негабаритних вантажів

Доставка та перевезення сипучих матеріалів від виробника по Київській, Черкаській та Вінницькій областях.

Цифри, які говорять самі за себе

10
продуктивних років на ринку
25
постійних замовників
60
кваліфікованих працівників в штаті
45
одиниць власної техніки
320
успішно виконаних проектів

Ми пропонуємо доставку:

Доставку сипучих матеріалів

Для оперативної реалізації Вашого замовлення на перевезення, надаємо самоскиди вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн.

Доставку негабаритних вантажів

При перевезенні вантажу автотранспортом, ми звертаємо увагу на його специфіку та підбираємо спецтранспорт індивідуально під кожен вантаж.

Для виконання автомобільних перевезень ми використовуємо власний автотранспорт

MAN
DAF
ТРАЛ
КАМАЗ

Для надання транспортних послуг маємо власний парк автомобілів провідних виробників: MAN, DAF, КАМАЗ вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн. Всі автомобілі систематично проходять технічний огляд та обладнані GPS-системою.

Нам важлива думка кожного замовника

Лисенко Василь Григорович
Перший заступник директора ДП «Київське обласне дорожнє управління»
За результатами співпраці з ТОВ «Меридіан» можу повідомити, що зобов’язання покладені на себе постачальником згідно укладених договорів, були виконанні в установленні строки та у повному обсязі. Якість фрикційних матеріалів та піску, що постачалися, відповідали діючим державним стандартам. В процесі виконання укладеного договору працівники постачальника своїм відношенням до роботи продемонстрували свій професіоналізм та високу кваліфікацію. ДП «КОДУ» рекомендує ТОВ «Меридіан» іншим підприємствам, як надійного партнера та постачальника продукції гарантованої якості.
Макаренко Юрій Миколайович
Директор ПрАТ «Богуславський кар’єр»
Не один раз виручали в складних ситуаціях. Машини подані вчасно. Водії добре орієнтуються в місті, завжди ввічливі, професіонали своєї справи. Коли замовляємо машини, пропонують зазвичай відразу кілька варіантів, а якщо в день завантаження щось йде не за планом, відразу знаходять інший автомобіль і оперативно виконують поставлену задачу. Приємно мати справу з професіоналами своєї справи.
Бортник Роман Володимирович
Комерційний директор ТОВ «SOLDI-TRANS»
Професіоналізм компанії «Меридіан» відслідковується в усьому: відповідальний підхід до роботи, ввічливе ставлення до клієнта, готовність допомогти в складних ситуаціях. Машини завжди прибувають своєчасно та з ввічливими водіями. Вдячні за якість і індивідуальний підхід до нашої компанії.
Цісельський Мечислав Йосипович
Директор РГК «Ресурс»
Виконують свої обов'язки чітко і швидко. Завжди ввічливі. Транспорт надають в будь-який день без вихідних. Завжди повний порядок з документами. Компанія «Меридіан» продемонструвала сумлінну працю та відмінну роботу. Співпрацювати з цією компанією було просто і приємно.

Цікавить ціна, є запитання, бажаєте зробити замовлення?

З Вами зв’яжеться наш менеджер і проконсультує Вас
вул. Грицюка, 13 с. Руде Село, Володарський р-н, Київська обл., 09342 | вул. Щепкіна, буд. 15А, м. Здолбунів, Рівненська обл.,35705
Підпишіться на новини