вул. Грицюка, 13 с. Руде Село, Володарський р-н, Київська обл., 09342 | вул. Щепкіна, буд. 15А, м. Здолбунів, Рівненська обл.,35705
Пн - Пт 8:30- 17:30

Струменевий метод – швидкість, помножена на якість

Сучасне дорожнє будівництво неможливо уявити без використання нових технологій, зокрема сучасних методів ліквідації ямковості із застосуванням бітумних емульсій.

Щоб використати всі переваги бітумної емульсії та забезпечити довговічність покриття автомобільних доріг, виконуються роботи з ліквідації ямковості струменевим методом. Це й не дивно, адже згадана технологія зарекомендувала себе як найефективніша. Вона передбачає виконання кількох операцій з ремонту дорожнього полотна однією машиною. Ямковий ремонт здійснюється за допомогою спеціальної установки Strassmayr. При цьому досягається висока продуктивність праці – до 200 – 500 м² оновленого покриття за робочу зміну. Також є можливість оперативно виконувати роботи без підготовчих операцій, таких як фрезування, приготування асфальтобетонної суміші та інше.

Завдяки спеціальній конструкції та використанню стисненого повітря бітумна суміш надходить швидше і щільно заповнює весь об’єм ямки, лунки, тріщини, просадки на дорожньому покритті. До того ж значно спрощується технологічних процес очистки вибоїн, а змішування емульсії зі щебенем відбувається безпосередньо в машині на місці проведення ремонту. Не потрібні і засоби для ущільнення суміші. Роботи виконуються без перекриття автомобільного руху, а після виконання ремонту транспортні засоби одразу можуть пересуватися з обмеженням швидкості до 40 км/год. Не менш важливою перевагою струменевої технології є й відсутність будь-яких відходів під час виконання ремонтних робіт.

Автоматизація ямкового ремонту – також вимога часу. У машинах для ліквідації ямковості струменевим методом передбачена функція електронного контролю за дозуванням компонентів. Завдяки цьому суттєво знижено вплив людського фактора на якість відремонтованого полотна.

Читати також:
вул. Грицюка, 13 с. Руде Село, Володарський р-н, Київська обл., 09342 | вул. Щепкіна, буд. 15А, м. Здолбунів, Рівненська обл.,35705
Підпишіться на новини